zzzzzzzzzz.jpg

Vítejte na Blpu!

Nový Defenders of Berk plakát!

new-defenders-of-berk-poster.png
nový plakát Defenders of Berk byl zveřejněn na CartoonNetwork.com s tímto popisem:

Naučili se jezdit na dracích, nyní Škyťák a jeho přátelé se dali své schopnosti do testu proti novým drakům a novým nepřátelům! Nejsme si jisti, co honí Škyťáka, ale vypadá to ošklivě. Jako by nebylo dost zlé, že Vyděděnci se dozvěděli tajemství dračího trénování. Teď je to na dracích Akademie bránit Blp před Alvinem a jeho armádou divokých draků. DreamWorks Dragons: Defenders of Berk se vrací s novými epizodami a novýmy draky ve čtvrtek v září.
Zde jedelší popis Defenders of Berk :

Na základě Oscarem nominovaného filmu Jak vycvičit draka , " DreamWorks Dragons " je zpět na své druhé sezóně epického dobrodružství a létání ve čtvrtek 19. září v 19:30 na Cartoon Network . V nové sezóně , "Dreamworks Dragons : Defenders of Berk" Škyťák ( Jay Baruchel ), a jeho drak Bezzubka razí cestu jako tým zkušených jezdců a obránců . Tým bude čelit překvapivým nepřátelům, vzácným a divokým drakům a vzrušujícím dobrodružstvím.

Jaký nepředvídatelný darebák se objeví , trenéři musí rozvíjet své dovednosti a bránit ostrov Blp . Děti chtějí chránit Blp a tvoří tajný " Dragons Flight Club" - Dračí Lítací Klub k boji se starými nepřáteli s novými dračími znalostmi a dovednostmi létání. Škyťák se snaží jako vynálezce, zatímco Ribynoha ( Christopher Mintz - Plasse , Superbad ) se stává nejpopulárnější "muž" ve městě . Tým se také naučí důležitou lekci - nebrat draka za samozřejmost .

Nová loga pro Dragons zábavní park

Pět nových log navržených DreamStateConcepts na Jak vycvičit draka zábavní park se objevily v poslední době. Přestože zábavní park není specifikován, je to pravděpodobně ten, který bude umístěn v Rusku. Je také možné, že je to logo pro park v New Jersey.
Dragons-1.png
Dragons-2.png
Dragons-3.png
Dragons-4.png
Dragons-5.png
Bez názvu.png

HTTYD 2

HTTYD2W.jpg

HTTYD

záhlavý.png
rible.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one